O nás

Vše začalo v roce 2000, kdy Juraj Liška odejel studovat do Bogoty. Za dva roky procestoval celou Kolumbii a dokonale poznal tamní prostředí a mentalitu místních obyvatel. Své zkušenosti zúročil v knize Sníh z Bogoty, kterou po svém návratu napsal s publicistou Jiřím Rothem. Kniha vyšla v roce 2004 a od té doby se také datuje jejich vzájemná spolupráce, která vyústila v založení společnosti Jorge Zorro.

Spolu navštěvují Kolumbii každý rok a z těchto cest vznikly další knihy a DVD: Kolumbijská triáda, Kávové putování Jorge Zorra a Poklad Kordiller. Při svých cestách navázali úzké kontakty se zajímavými lidmi ze všech oblastí společenského a ekonomického života. Jedním z nich je i smaragdový boss vlastnící v Kolumbii několik dolů. Přátelství a mediální projekty s ním nakonec vyústily v obchodní partnerství. V České republice nyní nabízíme smaragdy z jeho dolů. Jde o velice kvalitní kolumbijské smaragdy opatřené certifikátem.

Rozmanitost Kolumbie, její krásu a bohatství dokreslují další výrobky, které najdete na těchto stránkách. Vysoce ceněné je etno umění navazující na tradice původních obyvatel Kolumbie. Hamaky, tašky i ozdoby z přírodních materiálů získávají v Evropě stále větší oblibu.

Pro zájemce o osobní poznání Kolumbie je zde i nabídka soukromých cest s oběma znalci země, kdy se dostanete do míst, která jinak nepoznáte. Vychutnejte si svůj první kontakt s Kolumbií…

Kontakt:
Jorge Zorro, s. r. o.
Újezd 450/40
Praha 1 – Malá Strana
jednatel: PhDr. Juraj Liška
e-mail: liska@epimedia.cz
GSM: +421 724 140 151

Comments are closed.