Produkty: Knihy & DVD

Napínavé reportáže i praktické informace přinášejí knihy o Kolumbii autorů Juraje Lišky a Jiřího Rotha. Už tři knihy jsou výsledkem jejich cest po této jihoamerické zemi.

Největšími devizami našich knih je, že pojednávají i o místech, kam se běžný smrtelník nedostane. Dostali jsme se do prostředí kávových plantáží, do smaragdových dolů i mezi výrobce a pašeráky kokainu. Kromě knih jsme v Kolumbii natočili i kilometry filmového materiálu. Výsledkem je několik reportážních a dokumentárních filmů. Chcete poznat tuto divokou a exotickou zemi? Kupte si některou z našich knih.


 • DVD: Poklad Kordiller

  108,00 Kč
  Množství

  Tvůrci dokumentu Poklad Kordiller si získali přízeň jednoho ze smaragdových bossů, který jim umožnil návštěvu sv...

 • Kolumbijská triáda – káva, kokain, smaragdy

  266,00 Kč
  Množství

  Druhá kniha o Kolumbii popisuje tři velká témata, která jsou pro tuto zemi charakteristická. Z pohledu celého světa p...

 • Kávová kuchařka – kávové putování Jorge Zorra

  302,00 Kč
  Množství

  Unikátní kávová kuchařka. Najdete v ní sedmdesát receptů, z nichž více než padesát je na slaná jídla. Recepty j...

 • Sníh z Bogoty

  145,00 Kč
  Množství

  Pohled na Kolumbii očima studenta, který v ní strávil dva roky. Procestujeme s ním celou zemi, poznáme specifika místn...


Comments are closed.

Refund Policy
If you are not 100% satisfied with your purchase, you can either return your order for a full refund or exchange it for something else. You can return or exchange your purchase for up to 10 working days from the purchase date. Returned or exchanged products must be in the condition you received them and in the original box and/or packaging.