Hamak – hammock color

Cena:   2044,00 Kč (Včetně DPH 21%)
Množství?
1 jednotek na skladě

Původní kolumbijský hamak. Jednobarevný.

Hamak Jorge Zorro je houpací síť v pastelových barvách pro jednu osobu z kvalitního materiálu s barevnou stálostí, extrémní pevností a trvanlivostí. Tradiční kolumbijské hamaky Jorge Zorro v sobě spojují jihoamerický příběh, dokonalý design a kvalitu prověřenou v různých podnebních a zátěžových podmínkách.
Proč zrovna Kolumbijské hamaky? V Latinské Americe mají kolumbijské hamaky pověst těch nejkvalitnějších a nejtrvanlivějších.
Houpací síť má svůj původ v Jižní Americe. Pro své široké využití jsou houpací sítě oblíbené u malých i velkých, relaxují v nich jednotlivci, mazlí se v nich dvojice, poskytnou útočiště dokonce celým rodinám.
Klasická houpací síť je zkonstruována tak, že z ní nevypadnete. Nejpohodlněji a nejzdravěji se v ní leží šikmo napříč – tedy diagonálně.
Kolumbijský hamak Jorge Zorro je skladný a flexibilní – k jeho zavěšení nebo zabalení stačí jen několik vteřin.
Historie houpací sítě
Houpací síť symbolizuje více než co jiného životní styl Latinské Ameriky, jeho uvolněnost, jakou mnozí z vás obdivovali při svých cestách po Latinské Americe. Ve všech tropických oblastech Latinské Ameriky je život bez houpací sítě prakticky nemyslitelný. Dnes už málokdo ví, že houpací síť pro nás stejně jako celou Ameriku objevil Kryštof Kolumbus. Přivezl ji z Nového světa do Evropy, kde si v koloniálních časech získala oblibu zejména u námořníků.

Popis produktu:
Hlavní přednosti:
Kvalitní materiál
Barevná stálost
Dokonalý design
Vysoká kvalita
Zdravý odpočinek a relaxace
Trvanlivost
Odolnost vlivům počasí

Specifikace:
Materiál: 30 % bavlna, 70 % polyester, nebo 100% bavlna
Vlastnosti: antialergický
Plocha: šířka 130 cm, délka 230 cm (s úchyty 330 cm)
Nosnost: zvýšená 180 kg
Hmotnost: cca 1,2 kg

Original colombian hammock. In one color. Made of high quality materials. Heavy duty, maximum load 150 kg. Suitable either for traveling and for relax. Size: width – 130 cm, length – 230 cm (330 cm with fixtures); weight – approx 1 kg.

Kategorie Etno Goods

Comments are closed.

Refund Policy
If you are not 100% satisfied with your purchase, you can either return your order for a full refund or exchange it for something else. You can return or exchange your purchase for up to 10 working days from the purchase date. Returned or exchanged products must be in the condition you received them and in the original box and/or packaging.