Kávová kuchařka – kávové putování Jorge Zorra

Cena:   302,00 Kč (Včetně DPH 21%)
Množství?

Unikátní kávová kuchařka. Najdete v ní sedmdesát receptů, z nichž více než padesát je na slaná jídla. Recepty jsou roztříděny do tří skupin podle délky přípravy – do půl hodiny, do hodiny a devadesát minut. Každý recept obsahuje kromě ingrediencí a přípravy také minipříběh toho, kdo ho autorům poskytl. Mezi jednotlivými sekcemi je stručný popis kávových oblastí Kolumbie a přiblížení lidí, kteří na kávových plantářích pracují. Doplněno barevnými fotografiemi jídel a černobílými fotografiemi z kávových oblastí.

Original cook book with seventy recipes for meal which include coffee. Every recipe has short story about person which this recipe uses in his life. This book is avilaible only in Czech language.

Kategorie Books & DVD

Comments are closed.

Refund Policy
If you are not 100% satisfied with your purchase, you can either return your order for a full refund or exchange it for something else. You can return or exchange your purchase for up to 10 working days from the purchase date. Returned or exchanged products must be in the condition you received them and in the original box and/or packaging.